Gradnja in obnova > Stavbno pohištvo
Prava izbira PVC oken in ponudnika?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prava izbira PVC oken in ponudnika?
Hvala Smile
Mene pa zanima "koliko kvalitetno" okno je PVC okno Solid, ki ga imajo v Bauhausu? (trojno ISO steklo, 6- komorni profil, vrtljivi nagibni sistem Winkhaus, trojna zasteklitev s plinom argon, profil 80 mm, toplotna prehodnost Uw 0,9 W/m2K).

Verjamem, da ni primerjave s kakšnim Arcontovim oknom, ampak vseeno, kam na lestvico od 1-10 bi uvrstili zgoraj omenjeno Bauhausovo okno in Arcontovo okno? Samo tako za primerjavo in informacijo. Ker razlika v ceni pa je nenormalna in me zanima ali je cena res sorazmerna s kvaliteto. Hvala.
Isces za hiso ali za barako na vrtu?
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"
za hišo. Če mislite, da so te Bauhasove samo za barake, katere pa so potem za hiše najbolj cenovno ugodne sorazmerno s kvaliteto?
Za 10 oken das koliko? Kvalitetnih? 3k eur? Je to toliko da bi reskiral s bau bau okni in prihranil 1k max?

Ce je arcont tako drag... isci dalje! Ponudbe je polno! Kliči, Veka 70 profil pa gas!
8N01 Enokrilno okno, odpiranje VN: 1200x1200 mm
PROFILI: TROCAL 88 MD (7-komorni, 4 tesnila)
BARVA: Bela
ZASTEKLITEV: 48mm 4-18-4-18-4 Ug=0,5
OKOVJE: WH-activpilot, VN odpiranje [Bela]
POGLED IZ PROSTORA
3,00 Kos 361,39 18,00 889,02 EUR

kakšna se vam zdi cena 3 kosa in kvaliteta( se ne spoznam v te ug-je itd.Smile)? so pa Pvc alu.
Geneo okna:

Kdo jih sploh prodaja. res najdem samo 2,3 na GoogluSad

Lahko mi namignete na ZS.

Arcont ponudba:

1-krilna
stranska vrata Stranska vrata Classic: ALJAŽ
Profil: 5-komorni,PODBOJ 76101 - 67mm
Barva: bela/bela
Polnilo:
48 mm -
belo
Kljuka bela standard Cilinder z gumbom
4 -
tečaji, navadna cilindrična ključavnica
Zaklep: 5-
točkovna gonilka z gobicami Alu prag 20 mm
pogled znotraj,odpiranje navznoter
LEVO
Cilinder XR04 s sklopko G40/55 in 6-imi ključi

Strošek je 824€.

A je res realno, da mi za montažo 2 manjših oken in 2 vrat zaračunajo 500€?
Povsem realno. Saj ti pise na ponudbi...
Pozna kdo Vertnik d.o.o., http://www.vertnik.si ponudnika? Ponudbo so mi dali kar ugodno, ne vem pa kako je s kvaliteto vgradnje, držanje rokov ipd.
1 zaposlen, dobr let stara firma, "keramika in bla bla bla" firma...

Montaza je lahko cist ok. Sam glih neke garancije na dolgi (in v slabih primerih kratki) rok ne pricakuj...
Pozdravljeni 

Potrebujem nasvet glede nakupa oken.
Hiša je novogradnja, klasično zidana. Ni pasivna hiša. Ni panoramskih sten, le okna, ter balkonska vrata standarnih dimenzij.
Kateri okenski profil je optimalen, glede na kakovost, ter ceno ?

Skok na forum:

Zadnje novice

Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA - podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
03.06.2022 ob 08:23:40
Etex z zaključkom prevzema podjetja URSA -  podjetja za proizvodnjo izolacijskih materialov, nadaljuje s preusmeritvijo svojega portfelja v smeri lahkih in trajnostnih gradbenih rešitev
1. junij 2022 predstavlja pomemben mejnik za skupino Etex, saj mu pri strategiji rasti poslovanja zagotavlja peto vrsto tehnologije. S... Beri dalje »