Opremljanje doma > Pohištvo
Vgr.omare MODUL DESIGN

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vgr.omare MODUL DESIGN
Pozdravljeni,

jih kdo pozna, kake izkušnje?
http://www.modul-design.si/o%20podjetju.html

LP
zgledajo zanimivo, pa tudi cene so kar uredu, jih pa prvič vidim, tako, da tudi mene zanimajo mnenja
V lesnini imajo akcijo 30% za neke italijanske vgr. omare do konca tega meseca, tudi zanimivo...
Šele 2 meseca pravijo ponujajo te omare, tako da glede reklamacij še nič ne vejo, ker prvi kupci omare šele dobijo

LP
Pozdravljeni,

sama sva s fantom kupila pri njih skoraj vso pohištvo (predsoba, spalnica in dnevna soba). Priporočila jih je prijateljica. Ona je že bila zelo zadovoljna.

Moram reči, da nisem pričakovala preveč, ampak sem bila prijetno presenečena. Sprva sem šla skoraj povsod: Akron, Izi, Venge... a najbolj so me prepričali v Ajdovščini. Zelo profesionalno, predvsem pa znajo svetovati in prisluhniti kaj rabiš.

Kar se tiče montaže in dobavnih rokov so zelo korektni. Montaža točno na dan ob 8 00. Kakovost zelo dobra, bila je sicer majhna reklamacija (polica podrsana) a so jo zamenjali v treh dneh.

V predsobi so bili zidovi zelo krivi, a moram reč da ko pogledam omaro se to sploh ne vidi - ni nobene špranje.

Sedaj mislim da imajo neko akcijo vročih kartic -10%.

Kar se tiče mojih izkušenj - PRIPOROČAM!

Nataša
Idea
lp Klempo
Klempo!

Lahko bi se reklo pravi slovenec.

Očitno je tudi ta forum kraj, kjer se ne sme pohvaliti nekaj s čimer si zadovoljen.

Lahko bi se na par postih vključila z grajo a je bilo povsod že tega dovolj.

Se opravičujem, od sedaj naprej samo pljuvanje.

LP

Nataša
Question 
Ker je tema že precej stara me zanima ali je v zadnjem letu ali dveh (2018, 2019) še kdo naročil njihove vgradne omare ter ostalo pohištvo?

Trenutno namreč izbiram ponudbe in bi bil zelo vesel, če mi kdo zaupa svoje izkušnje.

Predvsem me zanima kvaliteta izdelave, dobavni/montažni roki in strokovnost osebja pri svetovanju.

Hvala vsem vnaprej.

Skok na forum:

Zadnje novice

Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
18.09.2019 ob 09:37:06
Kaminski kotel TOBY H - ogrevajte se drugače
Poletja je nedvomno konec, jesenski hlad je že tu in zimski mraz se tudi nezadržno bliža. Za priprave na kurilno sezono ni več prav veliko časa,... Beri dalje »
Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »