Splošno > O cenah materiala in storitev
Adaptacija stanovanja - je ponudba realna?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adaptacija stanovanja - je ponudba realna?
Pozdrav vsem mojstrom.

Sva nova. Tako na forumu, kot tudi pri adaptacijah. Ker res nimava izkušenj, prosiva vse mojstre, če se vam da preleteti ponudbo najinih obrtnikov in naju opozoriti na postavke, ki odstopajo od nekih realnih cen. Bova zelo hvaležna.

Ponudbo si lahko prenesete od tule.

lp
ponudbe nimas dosegljive :wink: preveri ce si jo shranila
Ponudba je dosegljiva.
Je pa treba še 2x kliknit za download.
Ponudba bi morala biti dosegljiva za prenos. Če pa bi bile res kake težave s prenosom oz. se vam zdi ponudba preobsežna in jo zato ne komentirate Sad, pa je tu še krajši povzetek.
Vesela bova vsakega komentarja!

edit: umikam ponudbo
Tele cene se mi zdijo,kar dost previsoke:

Citat:SLIKOPLESKARSKA DELA

2x kitanje in 2x oplesk stene z belo poldisperzijsko barvo m2 7,13
2x oplesk sten in stropov z latex pralno barvo vključno z izravnavo m2 10,50
2x oplesk sten z belo poldisperzijsko barvo vključno z izolacijo madežev in izravnavo m2 8,97
2x oplesk stropov z belo poldisperzijsko barvo vključno z izolacijo madežev in izravnavo m2 9,43
obnova vrat in vratnih okvirjev: kitanje in 2x barvanje z oljno barvo kos 105,00
obnova oken (dvojnih) in polic: kitanje in 2x barvanje z oljno barvo kos 120,00

KERAMIČARSKA DELA

polaganje talnih ploščic (brez ploščic) m2 27,00
polaganje stenskih ploščic (brez ploščic) m2 30,00

Pri nas so nekako take (to ni ponudba samo za primerjavo) :

SLIKOPLESKARSKA DELA

2x kitanje in 2x oplesk stene z belo poldisperzijsko barvo m2 6,00eur
2x oplesk sten in stropov z latex pralno barvo vključno z izravnavo m2 7,50eur
2x oplesk sten z belo poldisperzijsko barvo vključno z izolacijo madežev in izravnavo m2 6,65eur
2x oplesk stropov z belo poldisperzijsko barvo vključno z izolacijo madežev in izravnavo m2 7,00eur
obnova vrat in vratnih okvirjev: kitanje in 2x barvanje z oljno barvo kos 80,00eur
obnova oken (dvojnih) in polic: kitanje in 2x barvanje z oljno barvo kos 98,00eur

KERAMIČARSKA DELA

polaganje talnih ploščic (brez ploščic) m2 od 14,00eur do 17,00eur
polaganje stenskih ploščic (brez ploščic) m2 14,00eur do 17,00eur
(odvisno od vrste velikosti ploščic in zahtevnosti polaganja)

Ostale cene bo pa še kdo drug pokomentiral :o
Hvala za komentar Big Grin. Predvidevava, da vaše cene vsebujejo tako delo, kot tudi material (razen ploščic). Kot sva videla, se ukvarjate tud s parketarstvom. Kak komentar morda tudi na to temo?
loh komentiram samo tole s polaganjem ploščic - mi je en keramičar rekel, da je v Ljubjani cena od 16-22e na m2, tko da se mi zdi to ful visoka cena
najbolje je da zaprosis vsaj se za eno uradno ponudbo - je pa vedno tako da na vec koncih ko povprasas bolje je...nisem ravno strokovnjak vendar se mi cene zdijo kar visoke - je pa zopet vprasanje kaksne imas okoliscine - je drugacna cena recimo ce imas stanovanje v 4 nadstropju brez dvigala :wink:
Ja, vsekakor to ne bo edina ponudba, je le prva. In že ta naju je vrgla na rit. Gre pa za adaptacijo stanovanja (pravzaprav za razdelitev na dve enoti z adaptacijo) v stari meščanski hiši v Ljubljani, v 1. nadstropju brez lifta.

Lahko še kdo priporoča kako firmo, ki bi prevzela celotno adaptacijo? Lahko na ZS.
Citat:Hvala za komentar . Predvidevava, da vaše cene vsebujejo tako delo, kot tudi material (razen ploščic). Kot sva videla, se ukvarjate tud s parketarstvom. Kak komentar morda tudi na to temo?

V cene,ki sem jih navedel je vključen celoten material razen ploščic seveda :wink: .
Obnova obstoječega parketa 2x brušenje in 2x lakiranje pride od 15eur/m2 do 16,50eur/m2 odvisno od vrste laka,ki se bo uporabil in stanja parketa.
Pozdravljeni. Tudi meni se zdijo cene odločno previsoke. Ker je moj mož obrtnik, ki se ukvarja veliko z adaptacijami, vam lahko sestaviva ponudbo če čelite. Prosim kontaktirajte naju na zasebno sporočilo.
Lep pozdrav.
SEM SLIKOPLESKAR TELE CENE SO PA MAL PREVEC NAVITE!
SEJ VRATA ZE NOVA DOBIS ZA TA DENAR...
Hja tut pr elektro materialu so kar pošteno navili cene... števec 1f.II.tarif.2 kos*220,00 = 440€... za ta denar jih dobiš 8... sam sem pred kratkim kupil nov števec 1. fazni, 1. tarifni z dajalnikom impulzov in se mi zdi da je bila cena cca 82€, elektro omarica je po mojem tut pretirano navita cena (če veš da 1 varovalka stane cca 3€, razen FI stikalo je dražje)...

so pa eni "štromarji" pri adaptacijah pravi asi... so enmu prenavljali stanovanje, mu vgradili FI, KZS,... pa vse nule skup zvezal... pol pa KZS ni delal.. in kaj so nato naredil ? jah nič KZS ven dal not navadno varovalko in zaračunal KZS (2 kosa) Smile tko da je treba bit pozoren prav povsod Smile

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »