Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Prenova kopalnice ?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prenova kopalnice ?
Lep pozdrav !

Ker prenavljam kopalnico, vas vprašam kaj je boljše,da je wc v kopalnici ali da je ekstra. Sedaj je ekstra ,vendar me moti ,ker je zelo dolg in ozek 3,30*0,95m. Če pa podrem to steno , ki je med kopalnico in wc -jem pa dobim prostor velik 3,30 * 4m. Če ga pa skrajšam pa nimam možnosti okna ,mogoče da potem v to steni vgradim ene dve vrste steklakov ,pa še neko zračenje ventilator bi moral dati. Kakšno je vaše mnenje ?
Jaz imam rad na WC-ju mir. Zato sem pristaš ločenega pa čeprav majhnega WC-a.
hm..res je WC lahko pravcato "svetisce meditacije"

jaz bi ravnal tako: ce bo to edini WC v hisi, bi ga drzal locenega (aktualno stanje).

ce pa ne, bi dal prednost oblikovanju lepe in prostorne kopalnice.

Pri izbiri ti lahko pomaga tudi ugotovitev, ali mislis uporabljati bide...saj veckrat sta bide in WC skoraj komplementarni zadevi.

po lastnem okusu, pac! :wink:

sam imam podoben problem, pri meni pa je izbira za enoten prostor lazja, ker v bodoce vsekakor nameravam imeti en dodaten WC, ter bi z zdruzitvijo dveh prostorov pridobil bolj uporabno povrsino.
junior
se podpišem pod zgornji post.

jaz imam v kopalnici cel kmplet...tuš, lijaka, WC, bide.. vendar pa imam še manjši WC pol etaže nižje. Če pa bi bila kopalnica edina, pa bi verjetno imel ločen WC.
hasta la victoria siempre
Kadar se boš tuširal, bo verjetno (Murphy) ravno takrat nekoga pritisnilo.
Če te ne moti da bo nekdo sral zraven tebe, medtem ko se boš tuširal, potem ok. Big Grin
No money, no funny!

Skok na forum:

Zadnje novice