Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Kopalniška armatura za vgradnjo v banjo

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kopalniška armatura za vgradnjo v banjo
Rad bi nasvet za nakup armature, ki naj bi imela tuš ročko, regulacijo temperature vode, slap izliv in preklop ročka/slap, vse za vgradnjo v banjo.
Katere proizvajalce priporočate in kakšne so cenovne razlike.

Najlepša hvala za pomoč
Frisone so lepe in ne predrage.
Tudi mene zanima kaj več o teh mešalnih baterijah, prednosti-slabosti.
Midva z drago sva vzela Hansgrohe Ecostat 1001 v Merkurju.
http://www.hansgrohe.com/com/en/products...4F22C.html
To je termostatska pipa, v bistvu ima vse, kar si naštel. Midva sva dala v akciji približno 42k SIT, drugače pa je okoli 47k SIT. Sicer se še nisva kopala (čakava vrata za kopalnico), samo po prvih testnih točenjih je to odlična pipa. Tongue

Slikca:
[Slika: hpb00220_345px.jpg]
Sem pozabil omenit. Žal zraven ne priložijo cevi in ročke (to te pride še cca 5-6k, odvisno kakšno želiš). Nemci pač šparajo....
Ubistvu sem rabil sledečo armaturo, in sem jo že dobil in sicer od italjanskega proizvajalca Cristina. Tudi cenovno zelo ugodno 70T, primerjeva z Hansrohe pa okrog 220T.
[Slika: podoba07320729.jpg][/img]

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »