Splošno > O cenah materiala in storitev
Če kdo išče krovca, ki je dober in natančen in ugoden

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Če kdo išče krovca, ki je dober in natančen in ugoden
Pokliče naj 041 335 364 Danilo.
Dela po celi SLO in je nam delal streho seveda odlično opravil delo zato ga tudi priporočam.
Iz kje je on?
bokyto Napisal:Pokliče naj 041 335 364 Danilo.
Dela po celi SLO in je nam delal streho seveda odlično opravil delo zato ga tudi priporočam.

Lepo priporočilo. Res manjka podatek od kod je, je registriran s.p.?
LP.
kolk računa
a ma dost dela
več info res ne bi škodovalo.
qwe Napisal:več info res ne bi škodovalo.

Čuj, to je blo laniii :lol: ..... :wink:
LP
ataIBA Napisal:

LP

Ata IBA tudi ti lani odgovarjal na forumu :lol:
ataIBA Napisal:

LP

Je pa še letos aktualno. Dobre stvari ne zastarajo.
qwe Napisal:
ataIBA Napisal:

LP

Ata IBA tudi ti lani odgovarjal na forumu :lol:

Točno! In tudi letos :wink: , torej še "diham". Idea
Si pa verjetno opazil, da ni bilo gori po EPP-ju nobenega odgovora... :?
LP
Še vedno se trudi brez predaha.

Lp
Dany
pokrovka Napisal:Še vedno se trudi brez predaha.

Lp
Dany

Veš kaj Dany? Ti si še vedno DED. Zdaj, ko si se tak in tak odločil za kritino po tehtnem pre in razmisleku, mi moraš javiti tlf. ali naslov. Veš, da mene ni težko najti, tebe pa bom našel v luftu, samo javi lokacijo :wink: :wink:
LP
ataIBA Napisal:

Lp
Dany

Veš kaj Dany? Ti si še vedno DED. Zdaj, ko si se tak in tak odločil za kritino po tehtnem pre in razmisleku, mi moraš javiti tlf. ali naslov. Veš, da mene ni težko najti, tebe pa bom našel v luftu, samo javi lokacijo :wink: :wink:
LP

:lol: Lokacija Kamnik. Ja iz lufta pa me boš res lahko našel. Moja streha Gerard bo razpoznavna - modra. Ko boš jadral med oblaki, se ti bo modrina moje strehe prikazala pred očmi. Če se boš najavil, lahko spečem kakšna kurja bederca na žaru, pa kakšen unionček popijeva, ali imaš raje zlatorog. Samo pred koncem avgusta ne leti med oblaki, ker me boš zastonj iskal. Mojstri imajo rok za izvedbo do konec avgusta.

Lp
Dany
pokrovka Napisal:
ataIBA Napisal:

Lp
Dany

LP

:lol: Lokacija Kamnik. Ja iz lufta pa me boš res lahko našel. Moja streha Gerard bo razpoznavna - modra. Ko boš jadral med oblaki, se ti bo modrina moje strehe prikazala pred očmi. Če se boš najavil, lahko spečem kakšna kurja bederca na žaru, pa kakšen unionček popijeva, ali imaš raje zlatorog. Samo pred koncem avgusta ne leti med oblaki, ker me boš zastonj iskal. Mojstri imajo rok za izvedbo do konec avgusta.

Lp
Dany

OK, dogovorjeno. Pridem. 8)
Pijem pa Uniona, ker se je Zlatorog "skurbal" pri kvaliteti :evil: . Boli glava že po dveh :wink: ...
LP
A ste že probali spiti več kot dva? Recino 5-6? Je precej boljše :mrgreen:

Lp Andrej
Full dobra konverzacija na topic foruma. Gremo še kakšno reči o Janu Plestenjaku?

Skok na forum:

Zadnje novice