Splošno > Mnenja in predlogi
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)
Drek na modelarskem in na temle forumu. Vse bolj me čudi obnašanje lastnika, kot je zaslediti v medijih, celo strokovnjaka. Mu je ratalo iz belega kruha narediti drek. Toliko pripomb, rezultata nobenega. Sprašujem se, kaj je posredi (trma, v vase zaverovanost, luknja v praktičnem znanju, pišmevritičen odnos do uporabnikov)?

Vesel sem današnjih telefonskih klicev prijateljev s foruma, če sem še živ. Sem. Družno ugotavljamo, da je šel forum rakom žvižgat...in se bomo raje slišali po mejlih ali fonu.
Kje za vraga na novem forumu nastaviš ali spremeniš e-mail?!
nikjer
Čakam še "drugo mnenje",  ampak očitno imaš prav in je ta forum res kot naše zdravstvo (pogojno uporabno!)
Zdravo,
po preureditvi foruma je videti, kot da je "originalno" uporabnisko ime blokirano. Pokaze namrec zgolj prazno stran - brez kakrsnekoli vsebine. Ce sem odjavljen, ali sedaj, ko sem prijavljen z "zacasnim" uporabniskim imenom, deluje vse ok.

Ker bi rad prisel do dolocenih zadev v ZS me zanima, ce kdo ve, kako se zadeva uredi.

Sem pisal tudi na pss mail, vendar odgovornim "*" po dveh mesecih se ni uspelo odgovoriti. 

Hvala 

LP T.
Podobno se je meni dogajalo prvi mesec po vzpostavitvi novega foruma. S tem uporabniskim imenom se nikakor nisem uspel prijavit. Enako kot ti sem pisal odgovornim in ze naslednji dan prejel odgovor. Cez nekaj dni sem dobil email, da naj ponovno probam s prijavo, da je urejeno in bi moralo delovat. In je res.
Mislim, da več kot mesec dni nisem povohal foruma ... pa tudi danes nisem opazil sprememb na bolje.

Ajde, se mogoče slišimi ponovno čez mesec, dva ali ...

... tole skrpucalo ni vredno besed ...
Sej pocasi se navadis...ni pa isto kot prej, to definitivno ne.
Sem pa dodal objave tukaj: https://gradnjahiske.si/forum/

Wink
za začetek bi bilo dobro če bi delovalo vsaj obveščanje po emailu o novih sporočilih. Sem pa opazil danes da mi piše "Raven opozorila: 96", po kakšni minuti pa je pisalo "Raven opozorila: 0%". Kaj je to ?
Vse vzamem nazaj, nič ni tako grozno na tem forumu, kot manjko moderacije. Postavili ste nam ogledalo, take greznice format foruma ne more narediti, ko jo lahko uporabniki sami...
Se strinjam. Je pa težava v tem, da na novem forumu ne dela cel kup moderatorskih orodij - ne dela opozarjanje uporabnikov, nimamo "koša" (lahko samo temo brišemo, kar je neproduktivno saj ni sledi za nazaj), brisanje tem je nerodno.

Skratka nobenemu ni v interesu moderirat, saj je z novim sistemom to bistveno bolj dolotrajen postopek.

Edino ruske spammerje je lažje banat.
Pa ti kot mod nimaš stika z adminom, oz. s tem ki je to dobesedno skupaj zmetal? A njemu ni jasno da to ni ok?!
Zdravo forumaši,
sem šele sedaj !!!, najdu tole temo.
Mater, sem tumpast, tud ne najdem ........... Sem pa včiri klicu in se bo niki spremenil, so mi oblubli. Je pa programer na dopustu.
Lep pozdrav
ze 2 leti? Wink
"Ko bom velik, bom malo manj majhen"

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »