Splošno > Mnenja in predlogi
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)
Glede na to, da smo končno vsaj dobili nekakšen odziv, bi ponovil željo po izboljšavi iskalnika svojih lastnih objav, ki je na voljo iz uporabniškega profila (če kliknem na svoje ime v zgornjem desnem delu zaslona, in potem na povezavo "poišči vse objave").

Na prejšnjem forumu je ta iskalnik prikazal rezultate kot teme, ne posamezne odgovore (torej ni bilo podvajanj, če si v eni temi imel več odgovorov je to še vedno prikazalo kot eno temo). Teme so bile sortirane po zadnji objavi v temi od kateregakoli uporabnika, ne po datumu tvoje zadnje objave (tako sem lahko sledil temam, kjer so bili novi odgovori, četudi sam že dlje časa v tisti temi nisem nič napisal - v novem forumu so takšne teme lahko zakopane na dnu seznama).

Sam sem na prejšnjem forumu to povezavo vedno uporabljal, na novem forumu pa je dokaj neuporabna. Prosim da se ji povrne funkcionalnost iz starega foruma.
Ta, ki je to delal, zelo očitno foruma ne uporablja in je konkretno za###bal stvar.

Na telefonu je zadeva še vedno neuporabna, prostor za pisanje je premajhen, ker mu kradejo prostor ostali nepotebni elementi.
Iskalnik ne dela, kot bi moral, tista klinčeva zgornja vrstica z imenom je še vedno tam in zmanjšuje že tako majhen prostor, prijavljati se moram vsakič znova, pa se mi niti ne da več, zato tudi pišem več ne.
Lepo ste se zaribali s tem novim forumom, saj verjetno opazite da samo dva-trije odgovarjajo, ostalim pa se ne da ukvarjati s tem vašim zmazkom.
a komu deluje email obveščanje o novih sporočilih v neki temi, ali o novih zasebnih sporočilih ? Kako se to nastavi ?
(16.7.2019 ob 06:29)javr Napisal: a komu deluje email obveščanje o novih sporočilih v neki temi, ali o novih zasebnih sporočilih ? Kako se to nastavi ?

Pozabi. Glej reklamo za plesen na desni strani.
Dečki in deklice, ki držite roko nad tem forumum - kaj pravi Google Analytics? Bi rekel, da je obisk padel kot kamen.

Naredite sebi in nam uslugo in dajte stari forum nazaj.
se pridruzim temu mnenju
Forum je katastrofa. 
- iskanje nepregledno 
 - iskanje po osebi (poišči vse teme oseb) nemogoče
 - V primeru, da nisi prijavljen pod up. imenom, ne moreš pogledati pripetih slik v forumu. Slike bi lahko bile vidne, ne pa da moreš prvo klikniti še na njih, da se ti prikažejo v novem oknu
 - same reklame
 - ko pišeš odgovor preveč vsega, sploh ne veš kam kaj napisati
 - preveč reklam
 - prej je bilo prikazanih zadnjih 10tem zdaj samo 5 v nekih dveh brezveznih nivojih, kjer se večina tem itak ponavlja. Kr nekaj
 - mislim, da ste s tem zadušili forum, ker postaja zelo neaktiven
Če gre vse u ku..., naj gre še forum.
Piši serpentinšku pritožbo, baje on zelo dobro dela in bo tudi ta problem rešil.
Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??
[Slika: logo2.png]Verjeli ali ne, 400!!!!
serpentinšek ima baje že 167% podporo.
Pravzaprav baje sploh ni problemov, vse se obvladuje, je v najlepšem redu. Kot ta posodobitev.

Če si sposodim tvoj podpis, "Koliko konjev rabiš, da premakneš enega osla!!??"?

urko Neaktiven...

Od "posodobitve foruma" se je tri krat oglasil urko, to je to?
Včasih sem vsak dan pregledal forum, danes pa se dvakrat na teden mučim pogledat tole umiranje na obroke, pa ne zdržim 5 minut.
Saj ni težko, sam d'nar je treba imet
Dajte tole rumeno označeno iz priponke urediti da dela...da se vidi statistika tega meseca.

To dolgočasno sivino na sivino čimprej odstranite iz foruma, če se imate radi...oči kupujejo in gledajo...tole ni OK - ali ste brez okusa ali je odločevalec tisti, ki nima okusa?
Na telefonu tipkanje še vedno ne dela, iste težave so še kot takrat, ko sem vam pripel fotko? Torej se nič ne dela na temu? 
Urejanje/preoblikovanje nekega t.i. resnega portala, se ne bi smelo iti na takšen, neresen način. Verjemite, da bodo uporabniki brez problema spakirali in se logirali na drug forum, mnogi so se očitno že.

Priložene datoteke Predogledne slike

Pobrisal sem piškotke, pa niso bili oni krivi: spet sem moral pisat prijavo. Jaoooo, popizdiš.

Hotel sem le dopolniti Pentaxa: ne samo, da je izbira barv svetlo siva na belo dolgočasna, ampak je zelo težko berljiva. Kot je že Žerjavar rekel: čemu bi si naprezal oči, ki so že tako preveč obremenjene?

Predvidevam, da je bil EDINI namen te nesrečne prenove v tem, da se pridobi več oglaševalskega prostora. Ampak, komu boste oglaševali, če več obiskovalcev ne bo, ali pa jih bo 3x manj kot prej?

Kmalu bodo tudi oglaševalci to pogruntali.
Zakaj zadeva po novem ne dela več, če sem za VPN?
Uffff... tole ni za nikamor.
SPRETNE ROKE SO ZAKON!

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »