Splošno > Mnenja in predlogi
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Preureditev foruma (predlogi dobrodosli)
Pozdravljeni!

Danes smo malo prenovili forum.
Ker so nekateri forumi postali preobsezni, smo jih razdelili.

Gotovo smo kaj pozabili, ali pa bi se dalo izvesti bolje,
zato so predlogi in komentarji dobrodosli.

Lep pozdrav, Administratorji
Ne gre mi v glavo kaj imata skupnega kuhinja in kopalnica da sta pristala v istem košu...
Ploščice, pa vodo, pa kanalizacijo, pa računalnika ni tam, pa...
Na začetku mi je bilo všeč, zdaj je pa vse preveč razdrobljeno. Npr. odgovore na eno temo občasno razneseš kot mačka mlade, na več koncev. Sploh se ne znajdem več in težko še kaj najdem. Še vprašanja/odgovora ne znam več prav vpisati, ker ne vem, kam ga boš kasneje premaknil. Sorry, je samo moje mnenje.
Kar je bilo premikanega med urejanjem, sem res vse prestavil brez sledi, ker bi bilo tega prevec in bi bilo se slabse.

Kar premikam med moderiranjem, se pravi, ce slucajno falite temo, premaknem s sledjo, tako da se vidi kam sem dal.

Ce pa v eno temo namecete vec kot eno vprasanje, pa to razdelim in se res ne vidi kam je slo. Samo to je popolnoma vas problem, ker v pravilih lepo pise "Eno vprasanje, ena tema".
Meni je ta forum super Big Grin Big Grin Big Grin Po mojem ni kaj spreminjati. Vesela bi pa bila, če bi čimprej uredil rubriko "ocena obrtnikov".
Mogoče še rubrika "Cene", kjer bi lahko tekla debata o cenah izvajalcev, materailov,...
tico Napisal:Mogoče še rubrika "Cene", kjer bi lahko tekla debata o cenah izvajalcev, materailov,...

strinjam se, saj mislim da vsak od nas veckrat isce po forumu koliko stane kaka plosca knaufa n m2, al pa ceno dolocenih cevi na meter.
Lahko bi imeli neke vrste tabelo, kjer se lahko vpisejo razni materiali, lastnosti, cena in kraj nakupa! :wink:
junior
meni je pa vse skupaj kar všeč Smile
Kar sami naredite, najbolje naredite.
Sicer sem nova tu a mi je zelo všeč! Bi pa predlagala da se odpre novo podstran za MANSARDE! :oops:

Srečno še naprej!
Pa za vinske kleti ... :twisted:
Kar se tice mansard se mi ne zdi, da rabimo svoj forum. Mislim, da lahko vse razporedis v obstojece.

Vinske kleti - tudi ni nujno potrebno, da bi odprli nov forum. Bi se pa strinjal z ogledi in prakticnimi preizkusi :twisted:
Zraven ostalih "poglej" bi lahko dodali še: Poglej aktivne teme zadnjih: 1h 5h 12h 24h
LP!
Moja edina želja je, da bi me klik na logo na vrhu strani vrnil na začetno stran. Smile
Lp, furbo
Jaz bi dal en mini predlog (večjega obsega): kaj ko bi postavili še Wiki?
.. V njem bi bil lahko ves know-how z dobrimi in slabimi lastnostmi različnih rešitev ipd.

A? :wink:

Skok na forum:

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
21.05.2019 ob 10:54:40
Premierno na ogled nova vzorčna hiša podjetja Lumar
V podjetju Lumar v soboto, 25. maja 2019, med 10.00 in 16.00, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo v Dragomlju premierno predstavili svojo... Beri dalje »
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
05.04.2019 ob 08:55:11
Lumar Terra-R 131 - na ogled Lumarjeva hiša za vrhunsko bivanje na enem nivoju
V podjetju Lumar, v soboto, 13. aprila 2019, med 10. in 16. uro, pripravljajo dan odprtih vrat na vrhunsko zasnovani pritlični hiši Terra-R 131.... Beri dalje »
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
14.03.2019 ob 12:15:28
Se je na stenah ali v kotih vašega stanovanja pojavila plesen?
Plesen je največkrat posledica nepravilno izdelanega gradbenega detajla, kjer na mestih s pomanjkljivo toplotno zaščito prihaja do kondenzacijske... Beri dalje »