Opremljanje doma > Kopalniška oprema
steklo tuš kabine...prozorno ali raje motno?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
steklo tuš kabine...prozorno ali raje motno?
se odločava za tuš kabino, stekleno seveda.
meni je blazno všeč prozorno steklo, moja draga pa je skeptična okoli čiščenja vodnih sledi..in bi raje imela motno steklo..

kakšne so kaj izkušnje s tem? ali prozorno steklo res zahteva brisanje po vsaki uporabi?
ali ima kdo takšno steklo in mi lahko zadevo odsvetuje ali pa prepriča mojo gospodično...:oops:'
hasta la victoria siempre
vse moje stranke imajo prozorno steklo in se ne pritozujejo Big Grin
je pa res, da imajo te kabine nek antidrop premaz (ki ga pri kolpi se ne poznajo...), ki naj bi srzal prvih par let, potem pa se ga obnavlja.
skratka, vsaj 10 uporabnikov nima pripomb.
Ker sem tudi sam pred nakupom kabine, sem zadnje dni precej prebil po raznih salonih. Razni trgovci so mi različno svetovali. Mat steklo je resda manj občutljivo na kapljice, Vendar taka kabina optično zmanjša prostor, kar v mojem primeru pride do izraza.
Za prozorne stene pa sem v Tapro zasledil nek premaz, ki bi odbijal vodo in poskrbel za čisti izgled.
Poleg izbire med kaljenimi stekli se lahko izbira še med nekimi modernimi plastikami, vendar mene niso prepričale ($$$).

V Termotehni imajo kabine z dvojnimi kolesci, in poljubno izbiro stekel (6mm) in ogrodja v beli ali Alu barvi. Cena je za tak razred zelo ugodna (cca70k)
Teoretik,mi lahko prosim poveš, kje je ta trgovina Termotehne. Tudi jaz izbiram tuš kabino,pa bi rad našel kaj solidnega za zmerno ceno.
lp
Termotehna je sicer Mariborska firma (cesta 14. divizije) in v Mb. CityParku, v Ljubljani pa so v Hali A (pritličje nasproti 'sladoleda'. (01 585 17 82). Ponavadi so tudi na sejmu, ki bo naslednji teden, kjer se nadejamo :? sejemskih popustov.
P.S.
Sejemske popuste obljublja tudi Tapro, kjer imajo eno zelo zanimivo polkrožno tuš kabino za cca 78k, sicer kitajskega izvora, izgleda pa prav solidno. Vrata so na pantih, ne drsna.
jest imam motno steklo in glede na to ,koliko vodnega kamna se nabere gor v enem! tednu mi ni nič žal
moje mnenje je da si sigurno nebi želel biti suženj tuš kabine;jo brisat po vsakem tuširanju
najprej funkcionalnost potem lepota
motno steklo zakon!!!!!!
Alias Napisal:jest imam motno steklo in glede na to ,koliko vodnega kamna se nabere gor v enem! tednu mi ni nič žal
moje mnenje je da si sigurno nebi želel biti suženj tuš kabine;jo brisat po vsakem tuširanju
najprej funkcionalnost potem lepota

Se podpišem 8)
samo hint... kvadratni meter kaljenega stekla, debeline 5mm, z brusenimi robovi stane cca. 6.000 sit (Reflex Gornja Radgona). Posljes jim skico, naredijo po merah; ostane ti samo se nakup pantov in si zmagal. Smile

seveda to velja v primeru zidane tus kabine s steklenimi vrati.
benzo, kje pa bi dobil pante za steklo za tuš kabino?
imajo jih tudi pri Reflexu, saj tudi sami proizvajajo taka vrata.

Ali pa kaj takega http://www.aluminij-oprema.si/okovje.htm oz. "okovje steklena vrata" na googlu/najdi.si

Skok na forum:

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »