Splošno > O cenah materiala in storitev
CENA INSTALACIJ ZA PRALNI STROJ

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CENA INSTALACIJ ZA PRALNI STROJ
Pozdravljeni,

s punco sva kupila stanovanje (novogradnjo) in se z investitorjem dogovorila, da se bomo kasneje dogovorili glede morebitnih sprememb (v smislu postavitve stikal, odtokov,...).

Zato me zanima, koliko bi bila primerna cena za prestavitev (oz. izdelavo) vseh potrebnih instalacij za pralni stroj (vodovodna, električna inst.)?

Namreč, ravnokar sem dobil predračun izvajalca gradbenih del in se mi zdi presenetljivo visok, zato bi rad slišal še vaše mnenje.

Hvala in lp, uroš
tole si pa tako natančno vprašanje postavil, tako da ti lahko čisto natančno odgovorim : odvisno....

saj povej če koliko daleč (isti prostor ali ne) bi premikal inštalacijo in če so po steni že ploščice...

treba je pa mal razbit, pa inštalacije "doštukat" in nazaj "poflikat" to je to...

ko sem premikal elektriko je prišlo cca 15 eur za m inštalacije (štemanje, vstavitev doz in cevi, grobo kitanje.... Do te cene sem prišel tako, da sem končno ceno delil z metri inštalacije. Tako da so lahko odstopanja....
:oops: No gre za premik kakih 2 metrov, v istem prostoru, ploščic v prostoru ni, saj je stanovanje trenutno še v fazi izgradnje...

No sej zdej v tej fazi, vprašanje itak ni več aktualno, ker sem se odločil, da "požrem" nenormalno ceno in sprejmem to ponudbo...

Hvala vseeno,

lp u
wild,
in kje gradiš ?? Hodoš ali Izola??

Lep pozdrav

Skok na forum:

Zadnje novice

Na ogled hiša Lumar PRIMUS-R 150 iEDITION
03.12.2019 ob 12:00:58
Na ogled hiša Lumar PRIMUS-R 150 iEDITION
V podjetju Lumar v soboto, 7. decembra 2019, med 10.00 in 16.00 uro, zaradi velikega zanimanja pripravljajo nov dan odprtih vrat na prvi... Beri dalje »