Opremljanje doma > Kopalniška oprema
WC deska s počasnim zapiranjem pokrova. Da ali ne?

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WC deska s počasnim zapiranjem pokrova. Da ali ne?
Kakšne so vaše izkušnje?
Priporočate ali ne?

Nama je ideja zelo všeč, a je prodajalec v Merkurju svetoval, da se mehanizmi v nekaj mesecih začnejo zatikat, da je zelo veliko reklamacij in stranke potem kupijo klasični pokrov ter da je že kar nekaj firm opustilo ta program.

...da kjer imajo zalogo (npr. v Tapri na Celovški) to prodajo, potem pa...

Kaj je res?

:roll:
Pri meni (en mesec) deluje bp. Poročam, ko bo crknilo...

lp
Mi o avionu, pilot iz gozda....
Mi jo imamo leto in pol in deluje tako kot prvi dan (Villeroy Boch).

Tudi če ti po nekaj letih popusti mehanizem za počasno spuščanje, boš v najslabšem primeru na istem, kot če bi kupil navadno.
Daj prilozi kaki link za to da vidim kako to deluje?Nisem še videl v živo.
Hvala, lp
tkole:
http://www.youtube.com/watch?v=c86QENS2Uq4

lp
in kaj je prednost tega?

si pa že rajše eno azijsko uvozim, ko je topla pa še rit ti spuca in posuši Wink
super počasno zapiranje, in "stikanje" na 75% zapiranje lažje čiščenje.... :lol: :lol: :lol:

naj slike povedo...

[Slika: 252008-149.jpg]
[Slika: 252008-153.jpg]
[Slika: 252008-152.jpg]
[Slika: 252008-155.jpg]
[Slika: 252008-156.jpg]

enkratna zadeva....

dugače imaš pa v merkurju desko

BIVA SOFT CLOSE...cena okrog 50 EUR
in desko KAN....ki se pa ima mehanizem, da se stakne, ni pa soft close...cena ne vem 25 eur??

lp
evo, kupili smo dve Laufen ta počasni deski, za zgornji in spodnji WC, čez kakih 14 dni bo zmontirano, potem bomo pa vidli kako bo.
Prodajalci in skladiščniki pravijo da je mehanizem dosti bolši od Dolomotov in še koga...bomo videli Smile
No, to je pa nekaj novega, prvič vidim, zame sicer brez veze. Sem mojemu pokazala in je navdušen, ampak je takoj vprašal, če gre tudi v drugo smer. Se pravi, malce privzdigneš in se samo dvigne?
hehe - in ko se potem v tejle vročini malo prilepiš nanjo, potem pa hočes vstat z nje, te rukne gor v steno...
Moja gor ne gre sama.

lp
ups :oops: Tongue :oops: Tongue
Ne, da bi bila to nujno potrebna stvar, a moškim, ki smo navajeni po uporabi desko prijazno spustit nazaj prav pride, ker ti ni treba prijet deske in se sklonit da jo počasi zapreš temveč le malo porineš in se lepo sama spusti do konca. Da o treskanju deske pri otrocih niti ne govorim.
Seveda ti to lepo preide v navadno in ko prideš kam na obisk, javni wc... *bum* :roll: :oops:

Brezveze.
Lp, furbo
Furbo Napisal:Seveda ti to lepo preide v navadno in ko prideš kam na obisk, javni wc... *bum* :roll: :oops:

Brezveze.

tale bum....je pa čisti res ko grem h prijatelja ali pa kam drugam na obisk... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ja...plusi in minusi, pri dveh mulcih bo pa vsaj manj ropotanja....

Skok na forum:

Zadnje novice

Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »