Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Tik v kopalnici - prednosti/slabosti

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tik v kopalnici - prednosti/slabosti
Se je v vseh teh letih stanje kaj spremenilo.
Kaj pravite na tik v kopalnici, v odprtem tušu??
Pozna kdo kakšnega dobrega polagalca tika z ustreznimi izkušnjami?
Ja, res se je spremenilo. Jaz sicer nimam tika, imam pa celo kopalnico leseno, v smreki. Neprecenljivo Big Grin !
Mi imamo položen hrast. Dvakrat neprecenljivo :wink:
@KARMEN1 in @tomice
To imate položen parket klasično ali s sika fugami med vsako deščico? Je možno dobit kakšno sliko?
Preprosto klasično. Ravnokar sem dodala dve sliki kopalnice v moj album.
Klasično na talno ogrevanje in potem oljeno. Slikca je na spletniku in pa dve tukaj:

[Slika: 20090131085730.jpg] [Slika: 20090131085928.jpg]
Dodajam tudi eno mojo sliko.

Priložene datoteke
.jpg   20130112_101912(1).jpg (Velikost: 47,14 KB / Prenosi: 2700)
Ima kdo izkušnje s tikom?
jaz imam v kopalnici oljen teak s siko in sem zelo zadovoljna. prav prijeten občutek je hoditi po teaku. zanj sem se odločila med drugim tudi zato, ker v kopalnici ni bilo možnosti talnega gretja pa še zelo lepo izgleda.
Pozdravljeni,

tudi midva s partnerjem sva v fazi prenove stanovanja in bova v celotno stanovanje dala hrastov parket-kmečke deske. Opazila sem, da imata Tomica in Karmen1 tudi izkušnje z lesenim podom, ki ni teak in me zanima ali je to navaden parket, ki je naoljen ali so deske (parket) bile kako drugače predpripravljene. Na tržišču prodajajo marsikaj že namreč.

Sama bi želela imeti tudi v kopalnici enak parket kot drugo, če bi to seveda bilo primerno. Ne bi si želela kasnejših neprijetnosti.

V stanovanje bova dala kmečke deske, lepljene na estrih, spodaj imava talno gretje, enako je tudi v kopalnici. Les je beljen hrast, ki bo oljen.

Že v naprej se vam zahvaljujem za vaše izkušnje, videnja, ideje...pomoč.
Jaz imam smrekove deske, šestkrat oljene. Oljila sem jih sama. To je v prvem nadstropju, tam ne hodimo v čevljih, ker so zelo občutljive in se vsaka malenkost pozna.
V kopalnici imamo po tleh keramiko, v tušu pa dno iz tikovine. Mi smo zelo zadovoljni. Dno je iz dveh delov, tako da se preprosto dvigne in očisti. Tuš uporabljamo tretje leto, vendar je tikovina enako lepe barve kot ob nakupu.

Skok na forum:

Zadnje novice

Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
04.05.2020 ob 12:34:06
Prva slovenska hiša s certifikatom Active House
Lep, varčen in pameten dom Podjetje Lumar je v Dragomlju, ki leži le nekaj kilometrov oddaljen od Ljubljane, postavilo hišo Lumar... Beri dalje »
Redno vzdrževanje doma je nujno
20.01.2020 ob 12:59:50
Redno vzdrževanje doma je nujno
S tem boste poskrbeli za svojo varnost in manj zapletov pri zavarovanju. Izognite se slabi volji, ko vam denimo poči cev in voda... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »