Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Tik v kopalnici - prednosti/slabosti

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tik v kopalnici - prednosti/slabosti
Se je v vseh teh letih stanje kaj spremenilo.
Kaj pravite na tik v kopalnici, v odprtem tušu??
Pozna kdo kakšnega dobrega polagalca tika z ustreznimi izkušnjami?
Ja, res se je spremenilo. Jaz sicer nimam tika, imam pa celo kopalnico leseno, v smreki. Neprecenljivo Big Grin !
Mi imamo položen hrast. Dvakrat neprecenljivo :wink:
@KARMEN1 in @tomice
To imate položen parket klasično ali s sika fugami med vsako deščico? Je možno dobit kakšno sliko?
Preprosto klasično. Ravnokar sem dodala dve sliki kopalnice v moj album.
Klasično na talno ogrevanje in potem oljeno. Slikca je na spletniku in pa dve tukaj:

[Slika: 20090131085730.jpg] [Slika: 20090131085928.jpg]
Dodajam tudi eno mojo sliko.

Priložene datoteke
.jpg   20130112_101912(1).jpg (Velikost: 47,14 KB / Prenosi: 2700)
Ima kdo izkušnje s tikom?
jaz imam v kopalnici oljen teak s siko in sem zelo zadovoljna. prav prijeten občutek je hoditi po teaku. zanj sem se odločila med drugim tudi zato, ker v kopalnici ni bilo možnosti talnega gretja pa še zelo lepo izgleda.
Pozdravljeni,

tudi midva s partnerjem sva v fazi prenove stanovanja in bova v celotno stanovanje dala hrastov parket-kmečke deske. Opazila sem, da imata Tomica in Karmen1 tudi izkušnje z lesenim podom, ki ni teak in me zanima ali je to navaden parket, ki je naoljen ali so deske (parket) bile kako drugače predpripravljene. Na tržišču prodajajo marsikaj že namreč.

Sama bi želela imeti tudi v kopalnici enak parket kot drugo, če bi to seveda bilo primerno. Ne bi si želela kasnejših neprijetnosti.

V stanovanje bova dala kmečke deske, lepljene na estrih, spodaj imava talno gretje, enako je tudi v kopalnici. Les je beljen hrast, ki bo oljen.

Že v naprej se vam zahvaljujem za vaše izkušnje, videnja, ideje...pomoč.
Jaz imam smrekove deske, šestkrat oljene. Oljila sem jih sama. To je v prvem nadstropju, tam ne hodimo v čevljih, ker so zelo občutljive in se vsaka malenkost pozna.
V kopalnici imamo po tleh keramiko, v tušu pa dno iz tikovine. Mi smo zelo zadovoljni. Dno je iz dveh delov, tako da se preprosto dvigne in očisti. Tuš uporabljamo tretje leto, vendar je tikovina enako lepe barve kot ob nakupu.

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »