Opremljanje doma > Kopalniška oprema
dva lijaka......

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dva lijaka......
v kopalnici bom imel dva lijaka.....sedaj me zanima ali moram narediti dva oddtoka, ali pride kakšna "povezava" med simfonom lijaka in oddtokom, tako da pride iz obeh lijakov v eno oddtočno cev v steni?

LP
Sifoni za dvojno pomivalno korito bi bili rešitev, če ne bodo vidni. V primeru vidnega sifona je za moj okus lepše, če so sifoni ločeni za vsak vmivalnik in je razvod v steni. Tudi manj placa ze tako zasede.
Ravno danes sem dobil Geberit-ov prospekt sifonov in njihov nov design mi je prav zanimiv, tako da takega sifona niti ne bi skrival.
Če bo umivalnik vgradni v omarizi oz. na omarici, potem se sifona tako ne vidi in je lahko skupen.
..bi se jaz tukaj loncek pristavil. Torej, odtok je lahko en za dva umivalnika kako pa je z dovodom vode (tople in mrzle) - je potrebno duplicirati ventile na steni. Bi bil pretok vode se vedno dober tudi ce bi bile odprte obe pipe?
Zanima me zato, ker razmisljam da bi tam kjer imam postavljen sedaj en sam lijak, cez cas postavil dva oz. dvojnega.
ta vikend postavljamo oddtoke v kopalnici....pa moram vedeti kako je to z dvema lijakoma Big Grin

bom šel pa danes še malo po salonih kopalnice, da točno vidim pri čem sem.

LP
Če si še v fazi postavljanja, potem vzemi štemarco in pripravi cev še za drugi odtok.
bo bolje da naredim dva oddtoka. koliko jih pa dam narazen...60, 70cm?

LP
roadking Napisal:bo bolje da naredim dva oddtoka. koliko jih pa dam narazen...60, 70cm?

LP

Odvisno koliko bosta umivalnika narazen.Dobro je točno vedeti katere umivalnike ali blok boš montiral.

lp Mare
Can we fix it?________Yes we can!

Skok na forum:

Zadnje novice