Opremljanje doma > Kopalniška oprema
lijak

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lijak
Ravno se bova z punco lotila urejanja kopalnice zato bom imel malo več tem.. upam da vas ne bo motlo!
no stvar je taka, da bi rada imela lijak gabaritov približno 1000x400x150!
ravni robovi, enojen (moderen) t leseno omarico.. podoben je GORENJE vendar mora biti omarica poravnana z lijakom.. težko povedat.. če bi bila možnost bi prilepil sliko!
zanima pa me kje se to dobi, ker sem bil že v 5 vačjih salonih pa še nisem zasledil.. hvala[/img]
KAj v bistvu rabiš?

Samo lijak ali lijak z omarico v kompletu.

Štirikotne lijake namreč dobiš skoraj povsod.
rabim lijak z omarico.. Raven pravokotnik, ne zaokrožen enakomirne globine! Dajo se dobiti povsod, samo da so manjši! Saj pravim da je od gorenja ena kombinacja zelo fajn, samo da je omarica po tlorisu večja kot lijak, kar pa nama ne ustreza! Midva iščeva enak tloris!
Če pa zdaj misliš da se to da povsod dobiti mi pa sporoči kje pa bom šel pogledat..!
Hvala za odgovor!
LP
Evo ti! Podobno vendar da je lijak še širši! (1m)
http://www.gorenje.si/kopalnica-polo
ce cena ni problem, ti hitro lahko povem. ker pa ponavadi je problem, risem kopalnice v glavnem za mizarja, ker skoraj vedno izberemo ravno taksen komplet umivalnika in omarice.
Itak sem pripravljen ene 100k dat za to, samo če se da umivalnik kje posebej dobiti, bi se pa raje odločil za tisto, ker imam sam tudi strica, ki je mizar in mi lahko naredi za kulturno ceno!
no, nisem imela v mislih 100K ampak nekaj 100K, kolikor bi prisel taksen element z umivalnikom od kaksne bolj fensi firme.
ce pa ti mizar naredi, ni nic lazjega.
sem se potrudila in pogledala v katalog catalano: imas umivalnikov, kolikor hoces. iz linije verso npr:
120x46 ali 70x37 ali 100x37 ali 75x37
iz linije zero pa mislim, da so vsi globine 50. cena 75x50 je cca 80K za umivalnik.
hvala ti za to..! ne par 100k pa ne bom dal!
Lep pozdrav!
Jernej
kaj pa mogoče kaj podobnegaapak občtno ceneje??
ker tile umivalniki so čet 100k samo umivalnik..
Če mogoče kdo kaj venaj mi prosim sporoči!

Hvala
Napiši mi mere ,ki jih želiš.Pa mogoče skico celega elementa.Imam možnost konstrukterja v Gorenju,pa bi mogoče lahko izdelal lijak po naročilu za zmerno ceno.

Skok na forum:

Zadnje novice