Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Opremljam kopalnico - bolj žive barve - prosim pomoč

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opremljam kopalnico - bolj žive barve - prosim pomoč
jaz imam svetlo sive, skoraj bele, pa so vredu, pa je že bilo toliko vsega med njimi ojoj....najvec kakšne barve....
Jaz sem si v zadnjem času ogledala OGROMNO novo narejenih hiš. Glede burdur v kopalnici in wc...zadnjič sem videla zelo zanimivo. Tisti ostanki, ko reže plošćice, je naredil borduro iz njih. pa je bilo ful lepo. Pa vrh, pri stropu je leo zaključil. Res zanimivo.
res, da so bele fuge po tleh lahko problematične, ampak pri teh ploščicah se mi zdi, da edino sprejemljive, ker dajo en dober efekt.
Strop obvezno bel, pobarvan, ker drugače bos vso to lepoto kopalnice uničil.

....edino ne vem, kaj delajo torta in kuhalnice v kopalnici :?: :?:
če ne veš, vprašaj majstra
Citat:....edino ne vem, kaj delajo torta in kuhalnice v kopalnici Question Question

kje si to vidla??[/url]
temu sem se tudi jaz čudila!! nikjer nisem nobene torte in kuhalnice videla... Confusedhock:
Eh, ker se ne morem/znam :oops: vključiti v debato o barvah v kopalnici, vama lahko vsaj povem, kje je videla torto in kuhalnice :lol: .
Na fotografiji s ploščicami, ki so v zadnjem izboru, je na steklenem podstavku nekaj nadstropna čokoladna torta (tako fino izdelana, da jo težko prepoznaš kot torto - ampak brisače zagotovo niso :lol: ), desno od torte pa je posoda s lesenimi kuhalnicami.

Brez veze - pač - take ploščice lahko uporabiš v kopalnici ali pa kuhinji - v tem postu je pomembna barva kombinacija, ki si jo je izbral Big Grin .

LP!
MarkoMarko Napisal:evo...

približno taka bo pa končna podoba, le da bo ena vrsta manj kavne barve po steni

[Slika: lala.jpg]

Tukajle sta torta in kuhalnica Wink
Več glav, več ve ...
eh to je samo tak dekorativni na slikici, saj tudi takšna miza, nevem kaj bi delala v kopalniciSmile
Obujam tole temo - ste mogoče kje videli takele temno zelene ploščice? Povsod opažam samo bolj svetle in nežne barve, jaz pa bi kaj bolj udarnega. Hvala za kakršnokoli info!
Ne vem, če je še aktualno... pa vseeno..... Take živo zelene ploščice ima PAMESA, mislim pa, da so kolekcija Agatha de la Prada (oziroma nekaj podobnega).

lp

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »