Opremljanje doma > Kopalniška oprema
Opremljam kopalnico - bolj žive barve - prosim pomoč

Ocena teme:
  • Glasov: 0 - Povprečje: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opremljam kopalnico - bolj žive barve - prosim pomoč
Tak kot je rekla ursyy, bel strop pa bele ploščice, aha. Sam po tleh bela odpade, ker se vse pozna. Tjasa kake ploščice maš v kopalnici, zaradi pucanja sprašujem. :wink:

Razložte mi mal na katerih ploščicah se lasje, dlake manj vidjo (mat, sijaj ...)

Sm že "zdrava" že v mislih ploščice polagam, noo :wink: saj to bo delal majster.
Sreča na vrvici...

Stoj majstru za ritjo, še bolje - naredi sam!
mojček mogoče je malo odvisno od tega, kakšne barve lase imaš Tongue Tongue Tongue

pomoje se kar na vseh pozna, kaj te vem....
jaz imam temne laske, mož pa svetle.... maček pa sivo dlako :lol: no v kopalnici v pritličju (temno rjave mat) se ne pozna nič 8) obožujem te ploščice, v mansardi tam je pa grrrrrrrrrrr so pa ravno tako mat ampak bolj svetle..... da ne govorimo o poliranem granitu, ki ga niti pogledat ne smeš bolj grdo, ker je že umazan.....

glede te kopalnice, pa tudi meni se zdi, da nekaj manjka oziroma je preveč, nekaj ne gre skupaj, no nikakor pa ne opaž za strop!! :?
kaj je opaž, je to ladijski pod al kako bi rekli???
Opaž so tiste lesene dilce (za v kopalnico pa lahko tudi plastične ali plastifisirane), ki so zložene ena ob drugo ... na približno podobno varianto kot laminat. Nekje jih uporabljajo kot oblogo stropov, nekje tudi za oblogo sten, ni pa to za na tla.
Drugače so pa najine talne ploščice mat in šekasto oker barve, pa se kar obnesejo ... da vidiš las na tleh se moraš že kar potrudit Wink
Več glav, več ve ...
Mojček, imam kopalnico brez oken in vrat Tongue Tongue Tongue Tongue

Ko bom pa ploščice imela v njej, se bomo pa vsi depilirali zgoraj, spodaj pa vmes :lol: :lol: Mož je črne barve s prameni (ha ha se ve kakšnimi),hči ima dolge pobarvane (upam da jih bo takrat v barvi kopalnice), sine je na kratko ostrižen in netežaven še, jaz pa imam barvo lesenskega listja, ha ha ha

Smrt pucanju, svoboda kofetkanju....to so menda neke nove ploščice, sicer dobavljive, ampka se mi dobavitelj ves čas spretno izmika......zato moram neko čudno stvar v rokah držati in z njo mahat naokoli :oops: :lol:

Pozdravček
tako je. sem že videl plastificirane, in so mi ble zlo všeč. dobi se jih praktino v vseh barvah, samo malo treba poiskat.
sem že jaz tudi to videla, samo nisem vedla da se tako reče, pa mi ni to všeč...
tudi meni ni :lol:
kopalnico brez okna sva imela midva pa v prejšnjem stanovanju..... :roll: ploščice neke svetle zelenkasto belkaste... neka čudna barva (ma tako je že bilo in se nismo ubadali) na njih se je poznalo vse....vsaka dlakica.....
najbolje glavnik s sabo v trgovino pa pogledat na licu mesta katere bolj obvladajo kamufliranje umazanije 8)
obvezno bel strop, sicer mi je pa všeč. Mogoče bi dala edino eno vrsto (mogoče drugo od tal) oranžno, potem pa tako kot si narisal. Sive ali rjavkaste ploščice (ali kake so to) po tleh so po moje neobčutljive, boš zadovoljen. Sicer so pa temnejše barve po tleh manj občutljive kot svetlejše, ne glede na barvo las.
če ne veš, vprašaj majstra
evo...

približno taka bo pa končna podoba, le da bo ena vrsta manj kavne barve po steni

[Slika: lala.jpg]
torejh boste imeli namesto sive, to čokoladno???
...kaj strop bo pa bel, saj bo lepo pasal zraven, če bojo fuge bele...
ursYY....tako bo kot si rekla Wink
zdaj pa bo full lepo....

....kaj tiste bež ploščice bote tudi imeli not ko je gor takšen kvadratek dekorativni....
To mi pa zdaj kar lepo zgleda ... edino ne vem, če so bele fuge ravno praktične ... prvi mesec so lepe, potem pa se umažejo (vsaj talne) in potem se tega ne spravi ven ... iz izkušenj ...
Več glav, več ve ...

Skok na forum:

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »