Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Opremljanje doma (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Kopalniška oprema (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Tema: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe (/showthread.php?tid=74617)

Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - andr3vv - 27.1.2019

Pozdravljeni,

Ve kdo mogoče, če se da dobiti krajše cevi od originalnih za armaturo hansgrohe talis select s 80? Original so dimenzij 450mm. Rabil bi krajše, da jih lahko lepo speljem pod umivalnikom v wcju, kateri je brez omarice in so ventili in sifon vidni.
Hvala za vse informacije. [attachment=o29289]

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - Jankur - 27.1.2019

Trgovina Tapro ali kaj podobnega če nisi iz Lj.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - andr3vv - 27.1.2019

Grem jutri v mavija vprašat. Po internetu nisem nič našel.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - Jankur - 27.1.2019

Drugače pa pri proizvajalcu... ma gor celo katalog: http://hidravlika-brzan.si/sl/proizvodn ... inox-cevi/

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - arbajter - 27.1.2019

Če jaz kaj razumem njihovo risbico, bi morali imeti na "zalogi" tudi krajšo varianto:

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - kadotr - 27.1.2019

Tele robe je v vseh Merkurjih polno. S sabo vzemi vzorec, sicer pa kot rečeno, Bržan. Ni da ni... po pošti pošlje v enem dnevu.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - andr3vv - 27.1.2019

arbajter Napisal:Če jaz kaj razumem njihovo risbico, bi morali imeti na "zalogi" tudi krajšo varianto:
Koliko sem preveril je možno dobiti samo še daljšo originalno, krajše ni.

Problem je v tem, da rabim tisti utor na moškem priključku. Cevi samo potisneš v tisto plastiko (vidno na sliki desno) zraven pa je taka podložka ki paše v te utore in preprečuje da bi cevi padle ven.
Sem pa zdaj našel v MB firmo HIDRA, ki med drugim izdeluje tud cevi za armature. Se bom oglasil en dan pri njih.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - videc - 28.1.2019

Sprehodi se do prvega merkurja ali merkator tehnike in najprej poglej tam.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - alenvprekršku - 28.1.2019

Pozdravljen OP!
Dovodni fleksibilni cevki lepo zvij v zanko s primernim radijem in imaš problem rešen.
To niso cevi, ki jih prodajajo v tehničnih trgovinah. Vprašljivo bi znalo biti uveljavljanje garancije in/ali zavarovanja ob morebitnem izlivu, strojelomu in podobno. Sodeči po priloženi fotografiji ste v sam izdelek že nepooblaščeno posegali. Cevk, ventilov in odtoka se boste navadili ali dali gor primerno oblogo, majhno omarico, ki jo lahko po meri naredi mizar.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - andr3vv - 31.1.2019

Cevi so mi v podjetju Hidra v MB skrajšali za 2€. Več kot zadovoljen! Če ne bi ravnokar ko sem prišel imeli malice, bi bilo v 10min gotovo.

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »
Inovativnost v službi varčevanja z energijo in nižanja stroškov
26.10.2018 ob 09:59:22
Inovativnost v službi varčevanja z energijo in nižanja stroškov
Gonilna sila industrije ogrevanja, prezračevanja in klimatizacije (HVAC) je razvoj okolju prijaznih izdelkov z izjemnimi zmogljivostmi in uporabniku... Beri dalje »