Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Opremljanje doma (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Kopalniška oprema (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=41)
+--- Tema: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe (/showthread.php?tid=74617)

Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - andr3vv - 27.1.2019

Pozdravljeni,

Ve kdo mogoče, če se da dobiti krajše cevi od originalnih za armaturo hansgrohe talis select s 80? Original so dimenzij 450mm. Rabil bi krajše, da jih lahko lepo speljem pod umivalnikom v wcju, kateri je brez omarice in so ventili in sifon vidni.
Hvala za vse informacije. [attachment=o29289]

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - Jankur - 27.1.2019

Trgovina Tapro ali kaj podobnega če nisi iz Lj.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - andr3vv - 27.1.2019

Grem jutri v mavija vprašat. Po internetu nisem nič našel.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - Jankur - 27.1.2019

Drugače pa pri proizvajalcu... ma gor celo katalog: http://hidravlika-brzan.si/sl/proizvodn ... inox-cevi/

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - arbajter - 27.1.2019

Če jaz kaj razumem njihovo risbico, bi morali imeti na "zalogi" tudi krajšo varianto:

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - kadotr - 27.1.2019

Tele robe je v vseh Merkurjih polno. S sabo vzemi vzorec, sicer pa kot rečeno, Bržan. Ni da ni... po pošti pošlje v enem dnevu.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - andr3vv - 27.1.2019

arbajter Napisal:Če jaz kaj razumem njihovo risbico, bi morali imeti na "zalogi" tudi krajšo varianto:
Koliko sem preveril je možno dobiti samo še daljšo originalno, krajše ni.

Problem je v tem, da rabim tisti utor na moškem priključku. Cevi samo potisneš v tisto plastiko (vidno na sliki desno) zraven pa je taka podložka ki paše v te utore in preprečuje da bi cevi padle ven.
Sem pa zdaj našel v MB firmo HIDRA, ki med drugim izdeluje tud cevi za armature. Se bom oglasil en dan pri njih.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - videc - 28.1.2019

Sprehodi se do prvega merkurja ali merkator tehnike in najprej poglej tam.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - alenvprekršku - 28.1.2019

Pozdravljen OP!
Dovodni fleksibilni cevki lepo zvij v zanko s primernim radijem in imaš problem rešen.
To niso cevi, ki jih prodajajo v tehničnih trgovinah. Vprašljivo bi znalo biti uveljavljanje garancije in/ali zavarovanja ob morebitnem izlivu, strojelomu in podobno. Sodeči po priloženi fotografiji ste v sam izdelek že nepooblaščeno posegali. Cevk, ventilov in odtoka se boste navadili ali dali gor primerno oblogo, majhno omarico, ki jo lahko po meri naredi mizar.

Re: Krajše fleksibilne cevi za armaturo Hansgrohe - andr3vv - 31.1.2019

Cevi so mi v podjetju Hidra v MB skrajšali za 2€. Več kot zadovoljen! Če ne bi ravnokar ko sem prišel imeli malice, bi bilo v 10min gotovo.

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
04.12.2017 ob 10:53:36
V Lokrovcu pri Celju na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Urbano-D 149
V podjetju Lumar v soboto 9. decembra, med 10.00 in 15.00 uro, v Lokrovcu pri Celju pripravljajo dan odprtih vrat na spremenjeni hiši Lumar Urbano-D... Beri dalje »