IKEA pax pomoč - Print verzija
PodSvojoStreho.net
IKEA pax pomoč - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Opremljanje doma (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Forum: Pohištvo (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Tema: IKEA pax pomoč (/showthread.php?tid=58129)

Strani: 1 2

IKEA pax pomoč - memberx - 24.9.2014

Pozdravljeni,

potrebujem pomoč pri sestavljanju omare PAX. Zamišljena je bila takšna
kot v priloženi sliki, vse že kupljeno. Danes začnem sestavljati notranjost in ugotovim, da spodnjega izvlečnega predala ni mogoče vgraditi, ker pridejo na stranico panti od vrat, ki onemogočajo odpiranje. Edina varianta, ki mi je prišla na misel je, da spremenim izvlečni predal v izvlečno polico, to bi šlo.

Je imel kdo takšno težavo? Ker ne vem zakaj mi pax planner ni javil napake, da izvlečnega predala tako nizko ni mogoče dati.

Ve kdo če bi šlo namesto izvlečnega lesenega predala (ki ima vodila spodaj) namestiti izvlečni kovinski mrežasti predal, ki ima vodila zgoraj in so tudi drugačna?

Kako je z zamenjavo blaga v IKEA-ji? Predali so še zapakirani.

Hvala Wink

Re: IKEA pax pomoč - korenje - 24.9.2014

aha je to tista moška "mačo" varijanta - sestavljanje pred branjem navodil?

Re: IKEA pax pomoč - gt001 - 24.9.2014

memberx Napisal:Kako je z zamenjavo blaga v IKEA-ji? Predali so še zapakirani.
menjava z racunom v dveh mesecih, ce imas ikea family card kao neomejen rok vracila.
blago mora biti nerabljeno in v original embalazi.

Re: IKEA pax pomoč - telstar - 25.9.2014

korenje Napisal:aha je to tista moška "mačo" varijanta - sestavljanje pred branjem navodil?

misliš tako kot pri kinder jajčku?

Re: IKEA pax pomoč - memberx - 25.9.2014

korenje Napisal:aha je to tista moška "mačo" varijanta - sestavljanje pred branjem navodil?

je šlo vse po navodilih Smile pri korpusih ni nikjer omenjenih pantov, pri frontah samo kako se montirajo na vrata. Na vrečki od pantov tudi nič. V navodilih za predal samo kako se sestavi...

pričakoval bi, da mi pax planner ne dovoli zrisati omare, ki jo je nemogoče sestaviti. Se motim?

očitno bo treba zamenjati spodnji predal kot na tej sliki

Re: IKEA pax pomoč - jetomit - 25.9.2014

Na izbiro je več tipov in si mogoče naredu takega, ki je na drsna vrata ali pa odprto omaro...?

Re: IKEA pax pomoč - sonce_je - 17.11.2014

Da ne odpiram nove teme...
Ali prav razumem, da obstajajo tudi pax omare globine 44 cm http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/S09025690/?

Potrebovala bi nekaj max. globine 50cm (idealno 45cm)...

Re: IKEA pax pomoč - gt001 - 17.11.2014

res je, globina 44 obstaja.

Super!
Se trudim najti dolžine 100cm/75cm/50cm (s to globino), pa mi ponuja samo kombinacije z globino 35cm ali 58cm oz. 60cm...
Ne znajdem se, to bo!

Lahko prosim za pomoč...

ocitno sva sva bila en mal nenatancna na zacetku. sem sedaj cekiral po ikeini strani in ocitno je takole: obstaja pax omara globine 44cm z drsnimi vrati. le- ta ima globino korpusa 35cm. tako kot ima gotova omara z drsnimi vrati Globine 66cm, globino korpusa 58cm. vrata torej vzamejo ca. 8cm.

Hvala za pomoč...
Tako kot sem domnevala, da je. Žal.

Re: IKEA pax pomoč - Jermanka - 17.11.2014

Ja, sem malo pogledal po IKEA predlogih PAX omar z vrati "na pante", pa nikjer ni čisto spodaj izvlečnega lesenega predala (z vodili spodaj), ampak so povsod le košare (z vodili zgoraj) ali brez.
Pred kratkim sem sestavljal podobno PAX omaro, z izvlečnimi lesenimi predali tudi na dnu, je bilo vse O.K., le da imam drsna vrata, kjer je ta opcija tudi predvidena.

lp

ja, ni izvedljivo, ker je tecaj vrat sirsi od prostora med steno omare in predalom in se predal tako zaleti v tecaj.

Re: IKEA pax pomoč - BOBoo - 25.4.2019

A lahko kdo pomaga - a ma Ikea v svojem prodajnem programu kakšne navadne dvokrilne omare z policami, bele, visoke max. 140 cm?

Re: IKEA pax pomoč - Lust - 25.4.2019

Ma...

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »