Dekorativni kamen #2 - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Dekorativni kamen #2 - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Skupinski nakupi (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Tema: Dekorativni kamen #2 (/showthread.php?tid=41468)

Strani: 1 2 3 4 5 6 7

Dekorativni kamen #2 - zuja - 19.12.2011

Pozdravljeni,

evo po uspešnem nakupu dekorativnega kamna v prvi rundi, sedaj zbiramo naročila za novo pošiljko.

Naročila bomo zbirali do polnega kontejnarja oz najkasneje do 10.1.2012. Takrat moram naročilo oddati ker imejo dopust, in bodo lahko takoj na začetku februarja kamen naredili in potem nekje v drugi polovici feb. poslali. Tako, da bi pričakovali kamen tukaj nekje v drugi polovici Marca.

Kakor veste je pogoj 30% avansa, in takoj ko je kontejnar natovorjen na ladijo in pošljejo potrdilo ladjarja, plačamo preostanek 70%.

Vzorci:
Z zadnjo pošiljko sem tudi dobil po večini vzorce, tako da si jih lahko v živo ogledate.
Slike kamna si lahko ogledate na tej povezavi:
https://docs.google.com/viewer?a=v&pid=explorer&chrome=true&srcid=0Bz9ss4SUtWqDYzJiYmEzODEtMWRhZS00ZTU2LWFiNDItYWEzYjY0MjA5Y2Rj&hl=sl

Najmanjša količina:
glede min. količine bi naj bila večja od 19m2/barvo. Če ima kdo manjšo količino naj ravno tako naroči, ker se bo verjetno še kdo našel in bosta imela večjo količino Smile

cene so na tej povezavi:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Aj9ss4SUtWqDdHRzYmNIQ2lJeFM5OVVqakxJRFFfNGc&hl=sl#gid=0

Navodila za naročanje:
Naročilo lahko napišete na moj ZS, in obvezno napišete svojo tel. št. in pa mail.
V naročilu napišite št. barve in količino v m2. Sam bom potem zaokrožil količino na škatlo. V eni škatli je cca 0,54m2.

Evo veselo naročanje Smile

Tisti, ki ste na novo si preberite prejšnjo temo, kjer boste videli, kako je vse skupaj potekalo.

LP

Re: Dekorativni kamen #2 - neika - 19.12.2011

imam vprašanje - izdobavljeni so potem ti pravokotniki, verjetno? Ali so na mrežici zalepljeni zamaknjeno?

Re: Dekorativni kamen #2 - zuja - 19.12.2011

neika Napisal:imam vprašanje - izdobavljeni so potem ti pravokotniki, verjetno? Ali so na mrežici zalepljeni zamaknjeno?

ja vsi so pravokotni, zamika ni ...

če te zanima glede vogalnikov bom jaz pokladal tako, da bom zgornja 2 odrezal za debelino kamna pa se bo prekrival ...

LP

Re: Dekorativni kamen #2 - neika - 19.12.2011

no, saj tako bi pa šlo, da bi se malo vizualno "razbili" robovi.

Re: Dekorativni kamen #2 - babikela - 19.12.2011

Na sliki 12 in 14 sta enaka vzorca. Zanimam se ravno za tega, zato sem bolj pozorna.

Re: Dekorativni kamen #2 - virtuala - 20.12.2011

Pozdravljen!

Če se prav spomnim, je bilo pri prvem naročilu možno naročiti tudi talne kamnite plošče (30x60 cm). A to ni več možno?

Hvala za odgovor.

Re: Dekorativni kamen #2 - zuja - 20.12.2011

babikela Napisal:Na sliki 12 in 14 sta enaka vzorca. Zanimam se ravno za tega, zato sem bolj pozorna.

evo zamenjano Smile

Re: Dekorativni kamen #2 - rentgenx - 20.12.2011

Zanimam se za nakup dekorativnega kamna rustika siva. Koliko bi me prišlo npr nakup tega kamna 30m2 z poštnino vred in davki ,ker je potrebno verjetno tudi davek plačat?? Ali se motim ali pa bi prišlo 22€x30=660€. V SLO ga dobim namreč za 28€ po m2 takoj in ga imajo na zalogi. Koliko časa bi bilo za čakat in ali je isti kamen kot na sliki,..?
Lp

rentgenx Napisal:Zanimam se za nakup dekorativnega kamna rustika siva. Koliko bi me prišlo npr nakup tega kamna 30m2 z poštnino vred in davki ,ker je potrebno verjetno tudi davek plačat?? Ali se motim ali pa bi prišlo 22€x30=660€. V SLO ga dobim namreč za 28€ po m2 takoj in ga imajo na zalogi. Koliko časa bi bilo za čakat in ali je isti kamen kot na sliki,..?
Lp

cene v linku so z DDVjem pripeljan v KR, kjer ga moraš sam prevzeti. Povej kje ga dobiš, mogoče ga bo tudi kdo drug vzel Smile

zuja Napisal:
rentgenx Napisal:Zanimam se za nakup dekorativnega kamna rustika siva. Koliko bi me prišlo npr nakup tega kamna 30m2 z poštnino vred in davki ,ker je potrebno verjetno tudi davek plačat?? Ali se motim ali pa bi prišlo 22€x30=660€. V SLO ga dobim namreč za 28€ po m2 takoj in ga imajo na zalogi. Koliko časa bi bilo za čakat in ali je isti kamen kot na sliki,..?
Lp

cene v linku so z DDVjem pripeljan v KR, kjer ga moraš sam prevzeti. Povej kje ga dobiš, mogoče ga bo tudi kdo drug vzel Smile

Lahko na ZS,ker ne smem delat reklame tukaj 8) :wink:

rentgenx Napisal:cene v linku so z DDVjem pripeljan v KR, kjer ga moraš sam prevzeti. Povej kje ga dobiš, mogoče ga bo tudi kdo drug vzel Smile

Lahko na ZS,ker ne smem delat reklame tukaj 8) :wink:[/quote]

kar pošlji Smile

virtuala Napisal:Pozdravljen!

Če se prav spomnim, je bilo pri prvem naročilu možno naročiti tudi talne kamnite plošče (30x60 cm). A to ni več možno?

Hvala za odgovor.

ja, v bistvu ni bilo nobenega povpraševanja pa sem potem umaknil. Če si res zainteresiran ti lahko nazaj dam? misilm da je 100m2 najmnajše naročilo ...

Sme sam mislil naročiti, vendar si nisem upal, ker v trgovini točno vidiš kakšna je površina ploščice, kako se pucajo ipd.

LP

Re: Dekorativni kamen #2 - virtuala - 20.12.2011

zuja Napisal:
virtuala Napisal:Pozdravljen!

Hvala za odgovor.

ja, v bistvu ni bilo nobenega povpraševanja pa sem potem umaknil. Če si res zainteresiran ti lahko nazaj dam? misilm da je 100m2 najmnajše naročilo ...

Sme sam mislil naročiti, vendar si nisem upal, ker v trgovini točno vidiš kakšna je površina ploščice, kako se pucajo ipd.

LP

Jah to imaš pa prav, poleg tega je tudi 100 m2 malo preveč in ne vem kaj bi s presežkom.

@ rentgenx: še meni prosim posreduj, kdo to prodaja za ta denar.

Re: Dekorativni kamen #2 - neika - 20.12.2011

zuja, imaš na spletni strani, kjer si naročal, kake slike položenega kamna?

Na tem linku podjetja k to prodaja dobite fantje super plošče,lep kamen, z garancijo najcenej v SLoveniji garantirano.

TO je Dr.konekt da namo preveč ugibal pa si pošiljal po ZS-jih. Oprosti admin za reklamo,samo je res ugodno in si vsi lahko tam naredite predračune,..
Lp

Zadnje novice

V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za ogrevanje in toplo vodo
06.11.2019 ob 16:24:24
Samsung predstavil ClimateHub, svojo prvo integrirano rešitev za  ogrevanje in toplo vodo
ClimateHub je nova rešitev družbe Samsung za ogrevanje prostorov in sanitarne vode. Z enostavno namestitvijo, enostavnim zagonom,... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
09.10.2019 ob 11:03:14
Lumar - na ogled hiši dveh generacij
V podjetju Lumar v soboto 12. oktobra med 10.00 in 16.00 uro pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bodo predstavili hiši, ki sta... Beri dalje »