nizkoenergetske montažne hiše Brugor - Print verzija
PodSvojoStreho.net
nizkoenergetske montažne hiše Brugor - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Gradnja in obnova (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Forum: Nizkoenergijska in pasivna gradnja (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Tema: nizkoenergetske montažne hiše Brugor (/showthread.php?tid=36213)

Strani: 1 2

nizkoenergetske montažne hiše Brugor - kingsi - 9.3.2011

Zanimam se za montažno hišo Brugor zanimajo me vaša mnenja

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - Aleksander - 11.3.2011

Izdelujejo cenovno zelo ugodn, dovršene ter nizkoenergetske montažne hiše, s katerimi želijo porušiti vso konkurenco v Sloveniji!

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - home sweet home - 16.3.2011

Aleksander, lahko malo bolj obrazložiš svoj odgovor? Hvala!

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - kremenckov ata - 17.3.2011

Glede na ceno vgrajenega materjala so montažne hiše absolutno predrage. Cene hiš so prilagojene glede na klasiko. Ker se je v samogradnji lotevajo le redki, je potrebno zadevo plačat v enem znesku. Kdor jo je pač hotel zaradi boljše potresne varnosti, hitre gradnje, ga ni strah ognja, po preizkusu na Japonskem tudi dobro plavajo, jo pač ima.

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - ananova - 17.3.2011

Kremenčkov ata - moram reči, da si si izbral ravno pravo ime Big Grin Big Grin

Do danes še nisem slišala, da bi bil v kakšni zidani hiši požar :wink:

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - jakanemo - 26.3.2011

Danes sem bil pri njih na ogledu v Rijeki. V Sloveniji se nimajo postavljenega objekta. Montazne hise zgledajo cisto ok. Na hrvaskem imajo preko 400 objektov. Danes sem jih videl 4 v okolici rijeke. Imajo izkusnje. Povprasal sem po materialih in se uporabljajo cisto ok materiali. Mislil sem, da uporabljajo vec lepljenega lesa, ampak okej. Les prihaja iz bosne in ga tam tudi obdelajo in naredijo lepjence.
Sami zase pravijo, da so najbolj ugodni, morda ze, ampak, med vsemi ponudniki, ki so mi izdelali predracun bi tezko rekel, da kaj posebej izstopajo. Tudi lumar ponuja dosti te dneve za zelo podobno ceno. Brugor reklamira v ceni 520€ recimo, rolete, notranja vrata in notranje stopnice, stene pripravljene za beljenje, kar je okej.

Kremencov ata pa je verjetno mislil na splosno, ko je govoril, da so predrage. Ima sicer prav, montazne hise bi morale bi cenejse in mogoce bo malo Brugor to korigiral z nizjo ceno.

Ne maram dat obcutka, da jim delam reklamo in verjetno ne, ampak izgledajo resni in cisto okej!

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - gorann - 20.8.2011

zivijo

kako je zdaj s to ponudbo pri brugor, kjer pise, da je cena 520eur/m2 plus davek 8,5% za podaljsano cetrta gr. fazo

na kljuc pa kao ne presega 599eur/m2, torej ce je z davkom okoli 650, potem je po moji logiki 100m2 hisa s standardnimi materijali samo 65keur? Confusedhock:

kaksne pasti se skrivajo notri, ce sem lahko malce nesramen, pac ne morem zaenkrat verjet, da se da dobit tolk "poceni" 8)

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - lojz007 - 23.8.2011

Moja izkušnja z njimi je da niso nič cenejši od ostalih, za mansardno hišo 110m neto (bruto okoli 140m) so mi ponudili isto ali višjo ceno kot ponudniki skeletnih hiš ter krepko dražjo kot naprimer juting.
LP

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - gorann - 23.8.2011

Sem se bal, da bo nekaj takega. Nekako je treba poplacat vse te izvajalce in podizvajalce Big Grin

Ocitno bo treba pljunit v roke in zacet s klasicno gradnjo, se najbolj ziher in s financami vstric zidat Smile Pa ce bo 10 let bo pa 10 let. Banke so spet zacele sluzit s krediti, hvala lepa.

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - nuklic - 29.8.2011

Pazite se vsi tele firme.
Kot se vidi na njihovem spletu, to je firma hči hrvaškega Radulovića ki deluje v Reki.

Ko pridete vam bojo obljubljali prov vse, ko plačate pol začnejo problemi. Jst sm dvakrat bil pri njih in jim ne zaupam.

Prijatelj je pri njih uzel hišo ki naj bi v roh-bau koštala 300€/m2, ko so prišli montirati hišo so pravili da je 300 brez ddv-a in je bila sreča da je imel shranjeno prvo verzijo ugovora v kateri je pisalo 300 z ddv-om.

Aja, pa še direktorica je osujena za kriminal na hrvškem:
http://novine.novilist.hr/default.asp?W ... 328632863U

Ne pravim da bojo v sloveniji delali na robe, samo v reki niso na lepem glasu.
Dobro glejte ugovore in prov vsako stvar denite na papir in naj potpišejo.

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - Aleksander - 30.8.2011

nuklic Napisal:Pazite se vsi tele firme.
Kot se vidi na njihovem spletu, to je firma hči hrvaškega Radulovića ki deluje v Reki.

Ko pridete vam bojo obljubljali prov vse, ko plačate pol začnejo problemi. Jst sm dvakrat bil pri njih in jim ne zaupam.

Prijatelj je pri njih uzel hišo ki naj bi v roh-bau koštala 300€/m2, ko so prišli montirati hišo so pravili da je 300 brez ddv-a in je bila sreča da je imel shranjeno prvo verzijo ugovora v kateri je pisalo 300 z ddv-om.

Aja, pa še direktorica je osujena za kriminal na hrvškem:
http://novine.novilist.hr/default.asp?W ... 328632863U

Ne pravim da bojo v sloveniji delali na robe, samo v reki niso na lepem glasu.
Dobro glejte ugovore in prov vsako stvar denite na papir in naj potpišejo.

Od kdaj pa si videl, da mlekarne delajo montažne hiše! :lol:

Na koncu koncev, pa je odvisno čisto od vsakega posameznika, za katerega ponudnika se bo odločil. Pred leti sem tudi vsepovprek iskal ponudnike in se nato odločil za Marles hiše.
In ne rečem, da tudi tukaj ni bilo napak. Ampak, če si zraven, in imaš strokovni ter popolni nadzor nad samim delom ter izvajanjem je vse OK in več kot vrhunsko.

Definitivno pa bi se sedaj odločil za BrugoR montažne hiše, ker sem jih prečekiral do podrobnosti in to samo zaradi premosorazmerja med ceno ter kvaliteto samih nizkoenergijskih hiš!

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - MamiJazbiHiško - 28.2.2012

Živjo,

Spet odpiram to tematiko.
Brugor ima še vedno zelo privlačno ponudbo, a me vseeno malo skrbi, ker nikjer ne navajajo podatkov o njihovem podjetju. Vsaka resna firma namreč na internetu prikaže tudi ime podjetja, naslov in matično številko (pomembni podatki za preverjanje bonitete). V registru Ajpesa jih nisem našla, kar naj bi načeloma pomenilo, da sploh niso registrirani za poslovanje v Sloveniji.

Ali je med tem kdo nabavil hišo preko njih ? Hvala za odgovore ! :roll:

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - Aleksander - 28.2.2012

MamiJazbiHiško Napisal:Živjo,

Spet odpiram to tematiko.
Brugor ima še vedno zelo privlačno ponudbo, a me vseeno malo skrbi, ker nikjer ne navajajo podatkov o njihovem podjetju. Vsaka resna firma namreč na internetu prikaže tudi ime podjetja, naslov in matično številko (pomembni podatki za preverjanje bonitete). V registru Ajpesa jih nisem našla, kar naj bi načeloma pomenilo, da sploh niso registrirani za poslovanje v Sloveniji.

Ali je med tem kdo nabavil hišo preko njih ? Hvala za odgovore ! :roll:

Brez skrbi. :wink: Seveda so registrirani kot podjetje tudi v Sloveniji, kjer poslujejo zelo uspešno.
Podatki iz Ajpesa:
http://www.ajpes.si/podjetja/?niz=NISKOENERGETSKE+KU%C6E+d.o.o.

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - geosynth - 28.2.2012

gledam galerijo na njihovi strani... orto-balkanski stil, ideje za bosno. niti ena mi ni všeč.
Lumar je čisto nekaj drugega.

a zdrži ta zadeva burjo 150km/h?? Smile ali se pobira dele po bližnjem travniku?

Re: nizkoenergetske montažne hiše Brugor - MamiJazbiHiško - 28.2.2012

Citat:Brez skrbi. :wink: Seveda so registrirani kot podjetje tudi v Sloveniji, kjer poslujejo zelo uspešno.
Podatki iz Ajpesa:
http://www.ajpes.si/podjetja/?niz=NISKO ... %C6E+d.o.o.

Aleksander, najlepša hvala za podatke. Jaz sem pač iskala pod Brugor, zato ni bilo rezultata.
Registrirani so kot podružnica tujega podjetja, bilanc pa na Ajpesu še ni, ker so se registrirali šele pred dobrim letom.
Kako to, da ti veš, da poslujejo zelo uspešno ? :roll:

Če koga zanima, evo tu ime in naslov:

NISKOENERGETSKE KUĆE d.o.o.,
Podružnica Ilirska Bistrica
Bazoviška cesta 3
6250 Ilirska Bistrica

Zadnje novice

Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
30.06.2020 ob 18:59:11
Kaj pomeni nizka začetna investicija v talno ogrevanje?
Vse več ljudi se odloča, da bo prostore ogrevalo s talnim gretjem. Prednosti, ki jih prinaša ta vrsta ogrevanja, so... Beri dalje »
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
08.01.2020 ob 09:51:21
Na kaj morate biti pozorni preden naročite stopnice
Pred nakupom stopnic je dobro vedeti:   da lahko izberete stopnice ne glede na obliko in izgled stopnišča v enakem... Beri dalje »
Video: Ko zagori olje na štedilniku
20.12.2019 ob 10:02:03
Video: Ko zagori olje na štedilniku
V posnetku si oglejte, kako ga pravilno pogasiti in kaj lahko pomeni napačna odločitev. Še en v nizu čisto navadnih dni. Po... Beri dalje »