Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho? - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho? - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Sam svoj mojster (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Tema: Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho? (/showthread.php?tid=17780)

Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho? - thinkblue - 19.11.2008

Jaz sem danes začel s brušenjem sten. Sem prav zadovoljen saj imam zelo dobro skitano in je tole brušenje dokaj enostavno.

Seveda brusim vse na roke. V desni roki malce večja mrežica za brušenje v levi pa gobica za bolj na fino Smile

V par urah so tako "padle" kuhinja - jedilnica - dnevna Smile

jutri pa naprej Wink

lp, TB

- kimusabi - 19.11.2008

mi smo zbetonirali estrih pred vhodom.

- Bossek - 19.11.2008

midva (z drago) sva pa z mivko + apnom zapucala največji steni v kopalnici (ostali sta še 2 čisto majhni)

- izotop - 20.11.2008

šla gledat kuhne.. :lol:

- pikec - 20.11.2008

...izumljal sifon za odvod odpadnih vod iz pralnega stroja in konvektorjev, odstranil eno staro okno v kleti...

- veseljak - 20.11.2008

Zidam kopalnico z ytong zidaki (predelne omarice,podnožje lijaka,stene tuš kabine.) X 2 Smile

- JustMe - 20.11.2008

Manestil razvlaževalce in šel na fuzbal :?
Od danes naprej pa zbrusit vse stene in mogoče bomo že belili Big Grin

Lp Andrej

- ce192 - 20.11.2008

..urso polagam med spirovce Big Grin

Lp

- Nia - 20.11.2008

:lol: Šla sem pogledat, kako so nam začeli montirat zunanje žaluzije.....

- Goran_r - 20.11.2008

Vsedel se na kavč in gledal nogomet Wink

- neika - 20.11.2008

pred dokončnim dogovorom, kje bodo inštalacije, še enkrat prečekirala izrise kuhinje in kopalnic, vplačala ojre na megabad.com za armature.

- FranciZ - 20.11.2008

Trenutno mi ni za nič.

- lele - 20.11.2008

Pa dajte to napisat na spletnik in dat slikice zdarven. Jaz jih takoooooooo rada gledam!! Smile In zdaj še veste kaj delam Smile

- cotton-mouth - 20.11.2008

Gibs plošče montiramo na knauf in začenjamo počasi kitat. Naslednji teden pa ploščice potem pleskanje in še laminati in mansarda bo ready za vselitevSmile

- jstravs - 20.11.2008

končno smo dobili kuhinjo, jutri pa montaža

Zadnje novice

Enostavni nasveti za selitev
01.07.2019 ob 16:40:47
Enostavni nasveti za selitev
To bo mačji kašelj v primerjavi z iskanjem in nakupom stanovanja, sem si mislila o selitvi. Že tako nimamo veliko stvari, pa še... Beri dalje »
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
03.01.2019 ob 17:17:26
Do nižjih cen gradbenega materiala kar preko spleta
Zaradi napihnjenih cen na nepremičninskem in gradbenem trgu že nekaj časa odlašate s prenovo svojega doma? Potem imamo za vas odlično novico –... Beri dalje »
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
17.11.2018 ob 15:08:18
Na ogled skoraj nič-energijska hiša Lumar Primus-E 137
V podjetju Lumar v soboto 24. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo nov dan odprtih vrat. Tokrat bo na ogled šest let vseljena skoraj... Beri dalje »
Inovativnost v službi varčevanja z energijo in nižanja stroškov
26.10.2018 ob 09:59:22
Inovativnost v službi varčevanja z energijo in nižanja stroškov
Gonilna sila industrije ogrevanja, prezračevanja in klimatizacije (HVAC) je razvoj okolju prijaznih izdelkov z izjemnimi zmogljivostmi in uporabniku... Beri dalje »