Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho? - Print verzija
PodSvojoStreho.net
Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho? - Print verzija

+- PodSvojoStreho.net (https://www.podsvojostreho.net/forum)
+-- Forum: Splošno (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Forum: Sam svoj mojster (https://www.podsvojostreho.net/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Tema: Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho? (/showthread.php?tid=17780)

Kaj ste pa vi danes počeli pod svojo streho? - thinkblue - 19.11.2008

Jaz sem danes začel s brušenjem sten. Sem prav zadovoljen saj imam zelo dobro skitano in je tole brušenje dokaj enostavno.

Seveda brusim vse na roke. V desni roki malce večja mrežica za brušenje v levi pa gobica za bolj na fino Smile

V par urah so tako "padle" kuhinja - jedilnica - dnevna Smile

jutri pa naprej Wink

lp, TB

- kimusabi - 19.11.2008

mi smo zbetonirali estrih pred vhodom.

- Bossek - 19.11.2008

midva (z drago) sva pa z mivko + apnom zapucala največji steni v kopalnici (ostali sta še 2 čisto majhni)

- izotop - 20.11.2008

šla gledat kuhne.. :lol:

- pikec - 20.11.2008

...izumljal sifon za odvod odpadnih vod iz pralnega stroja in konvektorjev, odstranil eno staro okno v kleti...

- veseljak - 20.11.2008

Zidam kopalnico z ytong zidaki (predelne omarice,podnožje lijaka,stene tuš kabine.) X 2 Smile

- JustMe - 20.11.2008

Manestil razvlaževalce in šel na fuzbal :?
Od danes naprej pa zbrusit vse stene in mogoče bomo že belili Big Grin

Lp Andrej

- ce192 - 20.11.2008

..urso polagam med spirovce Big Grin

Lp

- Nia - 20.11.2008

:lol: Šla sem pogledat, kako so nam začeli montirat zunanje žaluzije.....

- Goran_r - 20.11.2008

Vsedel se na kavč in gledal nogomet Wink

- neika - 20.11.2008

pred dokončnim dogovorom, kje bodo inštalacije, še enkrat prečekirala izrise kuhinje in kopalnic, vplačala ojre na megabad.com za armature.

- FranciZ - 20.11.2008

Trenutno mi ni za nič.

- lele - 20.11.2008

Pa dajte to napisat na spletnik in dat slikice zdarven. Jaz jih takoooooooo rada gledam!! Smile In zdaj še veste kaj delam Smile

- cotton-mouth - 20.11.2008

Gibs plošče montiramo na knauf in začenjamo počasi kitat. Naslednji teden pa ploščice potem pleskanje in še laminati in mansarda bo ready za vselitevSmile

- jstravs - 20.11.2008

končno smo dobili kuhinjo, jutri pa montaža

Zadnje novice

V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
19.11.2019 ob 12:03:06
V Slovenj Gradcu na ogled individualna hiša Lumar
V podjetju Lumar v soboto 23. novembra, med 10.00 in 16.00 uro, pripravljajo dan odprtih vrat individualne hiše Lumar, katere... Beri dalje »
V radiatorju šumi
07.11.2019 ob 12:28:59
V radiatorju šumi
Svetujemo, kako pravilno odzračiti radiator in rešiti še ostale nevšečnosti z ogrevanjem.   Okvare... Beri dalje »
Vaša streha pušča?
21.10.2019 ob 07:14:34
Vaša streha pušča?
V določenih primerih vam lahko pri popravilu strehe pomaga vaše zavarovanje doma. Ste ugotovili, da vaša streha... Beri dalje »
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
23.01.2018 ob 11:35:41
Vsestranska delovna oblačila za urejen in profesionalen izgled zaposlenih
Podjetja s(m)o ljudje, zato je zelo pomembno, da se na delovnem mestu počutimo dobro, saj današnji sodoben in hiter tempo življenja narekuje, da... Beri dalje »